×

POZOR !

Od 1.8.2018 dochází ke změně názvu společnosti z Transportkabel Dixi a.s.
na Reichle & De-Massari Czech Republic a.s.

ATTENTION !

Since 1.8.2018 there has been a change in company name from Transportkabel Dixi a.s.
at Reichle & De-Massari Czech Republic a.s.

home česky english

Výroba optických kabelů

Naším motem je „Zkušenost – Kvalita – Flexibilita“.

Zkušenost – Máme pečlivě vybrané pracovníky s dlouholetými zkušenostmi s navrhováním konstrukcí i samotnou výrobou optických kabelů.

Kvalita – Použité vstupní materiály procházejí pečlivou kontrolou. Výrobní fáze kabelů jsou ověřovány mezioperačními měřeními, hotový výrobek pak komplexní výstupní kontrolou, doloženou vždy výstupním protokolem, jenž je nedílnou součástí dodávky.

Flexibilita - Naší prioritou je nejen výroba kabelů v nejvyšší kvalitě a dle daných norem, ale jsme připraveni vyrobit zadaný kabel podle Vašich konkrétních potřeb a to i zcela individuálních technických požadavků na provedení, a to vše samozřejmě v co nejkratším možném termínu.

V našem výrobním programu se zaměřujeme na výrobu a vývoj oheň nešířících (EN 60332-3) i ohniodolných (EN 60331-25) loose-tube konstrukcí testovaných dle metodiky IEC 60794-1-2.

Kabely s volnou sekundární ochranou (loose-tube) jsou jednak konstrukce s jednou trubičkou (central-loose-tube = CLT), jednak vícetrubkové (multi-loose-tube = MLT).

Používáme zejména FRLSZH (oheň nešířící, nedýmivé a bezhalogenní) plášťové materiály pro vnitřní a universální použití, ale také PE (polyetylén) vhodný pro venkovní instalace nebo i jiné speciální materiály.

Nabízíme i škálu konstrukcí s vysokou odolností proti mechanickému poškození vhodných i pro přímé uložení do země, jako jsou kabely armované ocelovými dráty nebo zvlněnou ocelovou páskou.

zadat poptávku
Dokumenty ke stažení

Certifikáty EZÚ ↓

Prohlášení o vlastnostech (DoP) ↓

Obecné specifikace optických kabelů ↓

Všeobecné obchodní podmínky ↓